Консультація психолога онлайн

Онлайн - консультація і допомога досвідченого психолога.
Негайно і в зручний час! Запишись вже зараз!

До нас звертаються з панічними атаками, страхами, обсессивно-компульсивним синдромом (нав'язливі думки, дії), депресивними станами, залежностями, шкідливими звичками, проблемами навчання і поведінки, взаємин ...

У міру розвитку IT-технологій, знайти хорошого психолога, психотерапевта в будь-якій точці планети вже не проблема. Головне, щоб був інтернет або мобільний зв'язок під рукою. Дослідження Цюріхського університету показало, що онлайн (on-line) і (skype) скайп консультації по ефективності іноді перевершують очне консультування.

  • Психотерапія онлайн показала ефективність при лікуванні посттравматичного стресового розладу і депресії. Ефект зберігається після її закінчення, і ваш стан продовжує поліпшуватися.
  • Ви можете дуже швидко отримати доступ до фахівця, якщо у вас раптом трапився якийсь криза. Консультації можуть не перериватися, навіть якщо ви їдете кудись і є доступ до інтернету.
  • Ви можете краще організувати свій час. Можете говорити з камерою і без, не соромлячись своїх емоцій або міміки. Подібна форма консультування зручна для тих, хто віддає перевагу анонімність.
  • Консультацію можна перервати в будь-який зручний момент.
  • Під час спілкування можливий швидкий обмін додатковою інформацією, малюнками, сканами, фотографіями, якщо вони у вас під рукою, і не потрібно чекати наступної зустрічі.
  • Онлайн-терапія також ефективна щодо додаткового підтримуючого лікування осіб, з різними залежностями.

Існуючі обмеження:

  • Онлайн консультування не показано при суїцидальних думках і намірах. Ці випадки лікуються тільки очно і, можливо, в стаціонарі.
  • Психози і важка депресія не піддаються лікуванню онлайн. Показана медикаментозна терапія.

Консультація психолога онлайн – від 300 грн
Онлайн психофізіологічна діагностика особистості – від 500 грн

+38 (066) 526-03-76
+38 (067) 555-12-16
KHERSONRADA@GMAIL.COM
WWW.PSIHOLOGHELP.COM.UA
консультация-психолога.com.ua
khersonrada