Консультации психолога
Диагностика и коррекция
Детский психолог
Семейный психолог
Панические атаки и страхи

Синдром дефіциту уваги, гіперактивність, ЗПР, аутизм у дітей

Синдром дефіциту уваги, гіперактивність, ЗПР, аутизм у дітей. 
Методи діагностики та корекції.

Останнім часом до нас по допомогу звертається велика кількість батьків, чиї діти розвиваються з відхиленнями від норми. На жаль, багато батьків, які не підозрюють про серйозність  проблем і сподіваються, що дитина наздожене своїх однолітків у розвитку, без допомоги фахівців... В корекції подібних порушень, велике значення відіграє вік дитини та ступінь відхилень від норми. Чим молодша дитина, тим скоріше можна впоратись з проблемою. НЕ чекайте «дива самозцілення», не втрачайте час, звертайтеся до фахівця, як можна раніше! Проходьте психофізіологічну діагностику - визначайте  глибину проблеми. Апаратна корекція, нейростимуляція, АВС допоможуть в найкоротші терміни покращити психоемоційний стан малюка (Патент України № 37888).

Щодо аутизму.

Якщо затримки психічного та мовного розвитку виникають в наслідок родових травм та інфекцій, то аутизм - серйозна патологія, що виникла внутрішньоутробно та вимагає комплексного підходу декількох фахівців.

«Аутизм, синдром дефіциту уваги з гіперактивністю і без неї (СДУГ), диспраксія, дислексія, різні проблеми поведінки і навчання у дітей і дорослих, алергії, астма, екзема - число таких захворювань досягло розмірів епідемії».

Але, більше того, ці буцімто непов'язані між собою  розлади перекривають одне  одного. За багато років роботи з дітьми у моїй практиці я не зустрічала малюків, у яких був би тільки один з перерахованих розладів. У кожної дитини виявляється відразу дві, три і більше проблеми з цього списку.

лікування синдрому дефіциту уваги

У значної частини дітей з алергією та астмою також виявляється диспраксія і гіперактивність різного ступеня. У багатьох - проблеми з концентрацією і утриманням уваги, що відбивається на їх можливостях навчання.

Існує приблизно 50% перекриття між дислексією і діспраксією, і 30-50% перекриття між СДУГ і дислексією. Діти, що страждали від сильної екземи в дитинстві, часто пізніше демонструють аутичні риси.

Чому всі ці розлади пов'язані? Які глибоко закладені проблеми ми не бачимо, які роблять наших дітей уразливими до астми, екземі, алергій, діспраксії, дислексії, поведінкових проблем, СДУГ і аутизму в різних комбінаціях?

Чому, ставши підлітками, багато з цих дітей стають жертвами зловживання різних хімічних речовин (наркотики, нафталін, гуталін ....)? Чому багато з цих дітей, виростаючи, отримують діагнози шизофренія, депресія, біполярні розлади та інші психологічні та психіатричні порушення?

Щоб відповісти на ці питання, ми повинні розглянути один фактор, який пов'язує всіх цих пацієнтів. Цей фактор - стан їх травної системи. Я практично не зустрічала дитини або дорослого з аутизмом, СДУГ, астмою, екземою, діспраксією або дислексією, у кого б не було порушень ШКТ. У багатьох випадках вони серйозні настільки, що пацієнти або їх батьки починають з них розмову. Але що ж спільного ці травні розлади мають з аутизмом, гіперактивністю,  не здатністю до навчання, поведінкових проблем і психічної нестабільністю?

Згідно з останніми дослідженнями і клінічних випробувань - дуже багато! Насправді, виявляється, що в травній системі пацієнта закладений ключ до його психічному стану. »

Ці та інші причини ви можете визначити, пройшовши апаратну діагностику і корекцію психоемоційного стану, у Херсоні, у психолога,кандидата психологічних наук - Наталії Літновської (+ 38-066-526-03-76)

<< Назад