Консультации психолога
Диагностика и коррекция
Детский психолог
Семейный психолог
Панические атаки и страхи

Дитячий психолог

За допомогою к дитячому психологу, в Херсонський центр психології «РАДА», щодня звертаються батьки, бабусі й дідусі дітей різного віку. Давня мудрість каже: «Коли хворіє дитина - хворіє вся родина». Безумовно, здоров'я й поведінка дітей завжди гостро хвилюють дорослих членів сім'ї. І якщо з дітьми «розмовного» віку, можна поговорити і щось з'ясувати, то з «немовлятами» і крихітками 1-3 років - на жаль! Наші методи дозволяють проводити апаратну діагностику з 2-го дня життя дитини і до будь-якого віку. Діагностування триває 5 - 10 хвилин, абсолютно безпечно і комфортно для дитини. За результатами діагностики ми складаємо точний психологічний портрет, визначаємо стан здоров'я, темперамент, риси характеру, вроджені здібності, можливості й таланти.

Ми надаємо реальну психологічну і психотерапевтичну допомогу дітям з 3 до 18 років, якщо у вашої дитини: страхи, депресія або гіперактивність, проблеми поведінки,  неуважність в школі, збудливість, агресія,  скарги на здоров'я ...

Якщо вам необхідний порада з профорієнтації, вибору школи, перевірці професійних нахилів та здібностей  - звертайтесь до нас.

Для підлітків 12 - 17 років  провадиться допомога у самовизначенні, вихованні толерантності до оточуючих, зниженні агресивності й збудливості.

Результати діагностики неповторні та індивідуальні у кожної людини і точно відповідають ії конкретним якостям, рисам характеру, захворюванням, схильністю до певних вчинків, прихованними можливостям особистості і багато чому іншому.


Синдром дефіциту уваги, гіперактивність, ЗПР, аутизм у дітей. 
Методи діагностики та корекції.

Останнім часом до нас по  допомогу звертається велика кількість батьків, чиї діточки розвиваються з відхиленнями від норми. На жаль, багато батьків не усвідомлюють  важливість цих проблем і сподіваються, що дитина з часом  наздожене своїх однолітків у розвитку без допомоги фахівців…

Детальніше >>


Золоті правила виховання дітей

Дивитися відео-консультацію >>


Як прищепити інтерес до школи

Питання: чому діти не хочуть вчитися? Як викликати інтерес до навчання.

Детальніше >>


Ці важкі підлітки

Питання: У мене проблеми з сином - підлітком. Як нам реагувати на його витівки? Валентина, 35 років

Детальніше >>


Проблеми підліткового віку

Питання: наша дитина - з благополучної сім'ї,  поводиться в школі просто жахливо. Розуміє, що так робити не можна, але кожен день в щоденнику зауваження, оцінки стали гірше. Ніякі вмовляння не допомагають. Що буде в старших класах? Оксана, 37р.

Детальніше >>


Дитячий психолог радить…

Кожна дитина обожнює своїх батьків і легко піддається їх впливу. Люблячі батьки намагаються виховувати дитину незалежною, сміливою, однак вдається це не завжди. Виявивши помилки батьківського виховання, дитячий психолог допоможе вам розібратися в них вже сьогодні.

Детальніше >>


Підготуйте малюка до школи

Звичайно, будь-якому з батьків хочеться, щоб дорогоцінне чадо вчилося в хорошій, престижній школі, і вони прикладають для цього всіх зусиль. Але дуже часто підготовка до школи обмежується інтелектуальним «натаскуванням».

Детальніше >>


Дитячі емоції, психосоматика

Дивитися відео-консультацію >>