Консультации психолога
Диагностика и коррекция
Детский психолог
Семейный психолог
Панические атаки и страхи

СІМЕЙНИЙ ПСИХОЛОГ ОНЛАЙН

СІМЕЙНИЙ ПСИХОЛОГ ОНЛАЙНДля більшості з нас родина - найважливіше в житті. Це люди, яких ми любимо, про яких піклуємося, з якими хочемо бути поряд, з ким ми щасливі. В ідеалі. Так має бути. І тому ми і прагнемо побудувати саме таку сім'ю.

Скільки ж сімей дійсно щасливі?

Скільком з нас дійсно комфортно в сімейних відносинах?

Хто з нас насправді воліє проводити час з сім'єю, замість інших альтернатив?

Як багато пар, живучи разом, практично не спілкується між собою, не знають один одного, віддаючи перевагу телевізору, інтернету, спілкуванню з друзями або подругами?

На наш сімейний добробут впливає безліч факторів - фінансовий стан, здоров'я, втома, робота і багато іншого. Однак комфорт в спілкуванні, довіра, повага дійсно більш показові чинники добробуту сім'ї. Сім'я не може бути щасливою в страху, постійному стресі, пригніченні, недовірі, неповазі, неможливо бути щасливим з тим, хто не хоче бути поряд, терпить, мучиться, злиться. Але це вже крайній випадок.

Часто в хороших сім'ях бувають періоди непорозуміння, коли хтось із членів сім'ї замикається, втомлюється, не бачить перспектив. У цьому випадку важливо вчасно зрозуміти, що дійсно є проблема, і звернутися до сімейного психолога. Звичайно, в ідеалі всі члени сім'ї повинні бути згодні з цим рішенням, повинні розуміти, що допомога психолога потрібна, тоді робота буде дійсно ефективною. Часто психологи стикаються з ситуацією, коли дружина, наприклад, призводить чоловіка до психолога, а він не бачить потреби в цьому, або не визнає наявності проблеми як такої. Виходить зовсім несімейна психотерапія. А для кращого результату має бути двосторонній рух.

Найчастіше в сімейній психотерапії зустрічаються випадки, коли звертаються до сімейного психолога сім'ї з дітьми - коли потрібно допомогти батькам знайти спільну мову з дитиною.

Коли сім'я на межі краху, відносини з близькими людьми заходять в глухий кут, ми не можемо зрозуміти близьких, мучимося від незрозумілих відносин, в першу чергу не бачимо або не розуміємо свого місця в цих відносинах - саме тоді нам і потрібен сімейний психолог.

Як часто люди, піддаючись миттєвим емоціям, можуть зруйнувати хороший шлюб і піти від дійсно близької людини, а потім шкодувати про це?

Як часто люди терплять некомфортні і згубні для них залежності через страх зруйнувати сім'ю і не знайти потім нікого, через страх самотності?

Випадки протилежні, але в кожному з них є потреба розібратися в собі і прийняти правильне рішення - налагодити перспективні гармонійні відносини або порвати патологічні залежності.

І в кожному з цих випадків на допомогу прийде досвідчений сімейний психолог.

Також важливо мати можливість зв'язатися з фахівцем в потрібний для нас момент, що прекрасно може вирішити наявність комп'ютера під рукою. Консультація сімейного психолога онлайн надасть вам можливість звернутися до фахівця як планово - за домовленим часом, так і терміново, якщо ви відчуваєте потребу в допомозі саме зараз. Ні ви ні ваш психолог при цьому не залежите від місця проживання - ви може бути в різних містах, країнах і навіть континентах. Ви бережете дорогоцінний час і спілкуєтеся з доктором коли вам зручно і де вам зручно.

Сімейний психолог онлайн - найкраща альтернатива зустрічі в кабінеті лікаря. І тим більше, це найкраща альтернатива необдуманим вчинкам, коли на кону ваше особисте щастя і щастя дорогих вам людей.

Для запису на консультацію сімейного психолога онлайн телефонуйте

+38 (066) 526-03-76
+38 (067) 555-12-16