Консультации психолога
Диагностика и коррекция
Детский психолог
Семейный психолог
Панические атаки и страхи

дитячий психолог онлайн

Дитячий психолог онлайнДитячий психолог - це фахівець у багатьох напрямках, так як крім психології потрібно знати особливості також і фізичного розвитку дитини. У дітей психологічний розвиток і розвиток фізичного тіла пов'язані більш очевидно і більш виражено, ніж у дорослих.

Дуже важливо звертати увагу на здоров'я малюка з раннього дитинства, а також його розумовий розвиток, комфорт, щастя. Не дарма в розвинених країнах дуже стежать за тим, щоб умови життя малюків були безпечними, комфортними. Щоб дитина була щаслива. Тому що з щасливої дитини виростає щасливий і здоровий дорослий громадянин своєї країни, що у свою чергу гарантує безпечне і заможне суспільство.

Звичайно, всі батьки хочуть тільки найкращого для дітей, і виходячи з власного розуміння кращого виховують дитину за своїми правилами. Однак, якщо з дітьми трапляються проблеми, краще все ж одразу звернутися до фахівця, а не діяти виходячи з батьківських інстинктів, які часто не допомагають, а посилюють проблему.
Дитячий психолог допоможе розібратися

 • чи дійсно у дитини є проблеми в розвитку (або батькам просто здалося, так як вони дуже переживають за своє чадо)
 • якщо є проблема - в чому вона полягає, які причини
 • призначить при необхідності сеанси психологічної корекції
 • підкаже батькам правильну поведінку для вирішення проблеми.

Часто, навіть дуже складні дефекти розвитку дитини можна мінімізувати, якщо вчасно звернутися до психолога і займатися систематично.

Консультація досвідченого дитячого психолога необхідна, наприклад, в таких випадках:

 • У дитини виникли  будь-які страхи (діти часто чогось бояться - хтось темряви, хтось пилососа або інших побутових приладів, хтось чужих людей і багато іншого)
 • Гіперактивність, проблеми з концентрацією уваги
 • Дитина скаржиться, що щось болить, але незрозуміло що і чому, фізичних проблем при цьому немає, лікар не може поставити діагноз.
 • Дитина часто злиться, стає агресивною без видимої причини, або навпаки, занадто часто плаче, часті істерики
 • Складний період у житті дитини (наприклад, перехід з дитячого садка в школу, в цьому випадку малюкові часто потрібна додаткова психологічна підтримка)
 • Затримки в розвитку, проблеми мови
 • Дуже часті застуди
 • Мала рухливість, мало активних ігор. Дитина мало бігає, чи не хоче нічого робити, лінується (що для малюків неприродньо)

Психолог допоможе не тільки з визначенням проблем у дитини, проведе сеанси корекції, але, що важливо, допоможе вам скорегувати свою поведінку і своє ставлення до дитини, щоб в майбутньому проблема більше не виникала.

Дуже важливо розуміти, що звернутися до психолога потрібно не тоді, коли вже виявлено проблему (в цьому випадку діватися вже нікуди), бажано проконсультуватися у психолога якомога раніше, коли все добре. Це дозволить звернути увагу на особливості дитини, її особисті якості характеру, таланти, щоб правильно її виховувати. Профілактика завжди простіша і дешевша, ніж лікування. Звернутися до психолога можна ще коли дитина зовсім маленька - буквально з перших днів життя. Наші методи дозволяють провести діагностику особистості абсолютно комфортно і безпечно для малюка. Цей метод покаже стан здоров'я дитини, вроджені риси характеру, здібності і таланти. Ці знання дадуть вам можливість розвивати дитину в тих напрямках, де вона зможе стати найбільш успішною, займатися тим, що їй дійсно подобатиметься. Така діагностика проводиться в кабінеті психолога.

А ось робота з дітьми від 3 років і до дорослого віку, цілком доступна онлайн.

Консультації дитячого психолога онлайн мають масу переваг:

 • Вам не потрібно витрачати час і кудись їхати.
 • Ви можете вибрати психолога за відгуками, компетентністю, досвідом, а не тому, що до нього ближче їхати.
 • Дитині комфортніше в домашній звичній обстановці, ніж в незнайомому місці.
 • Ви можете планувати час консультацій, а також терміново звернутися до дитячого психолога онлайн в разі гострої необхідності ("прямо зараз")

У старших діток (школярів молодших класів, підлітків) є свої проблеми, вони часто пов'язані зі становленням особистості, вибором життєвого шляху, соціалізацією.

Тут також допомога дитячого психолога онлайн буде дуже ефективною і зручною.

Пам'ятайте, що здоров'я вашої дитини, її емоційний стан і фізичний розвиток безпосередньо залежить від вашого ставлення, дій і спілкування з дитиною.

Не втрачайте дорогоцінний час, зверніться до дитячого психолога вже зараз!
Запис на консультацію дитячого психолога онлайн за телефонами:

+38 (066) 526-03-76
+38 (067) 555-12-16


Дитячий психолог онлайн - найкраще рішення для вас та ваших дітей.