Консультации психолога
Диагностика и коррекция
Детский психолог
Семейный психолог
Панические атаки и страхи

ДОПОМОГА ПСИХОЛОГА ОНЛАЙН

Допомога психолога онлайнЯкщо ви вже прийняли для себе рішення, що вам необхідна допомога психолога, важливо знайти правильного фахівця. Для цього варто почитати відгуки про психологів, вивчити інформацію про психолога, про його методи роботи, досягнення, професійні навички. В даному виборі не обов'язково прив'язуватися до вашого місця проживання, так як потрібний вам фахівець може виявитися далеко не в вашому місті чи навіть країні. А сучасні технології дозволяють отримати допомогу психолога онлайн прямо у вас вдома через інтернет (по скайпу, наприклад)

Тому, шукайте спеціаліста, саме виходячи з ваших потреб, ваших цілей і спеціалізації лікаря, а не з точки зору - куди ближче приїхати.

Крім того, допомога психолога онлайн доступніша, так як сам психолог також може працювати як з робочого кабінету, так і з дому.

Також в можете домовитися про термінової консультації, якщо відчуваєте необхідність під час курсу корекції зв'язатися з психологом "прямо зараз"

У роботі з психологом онлайн є певні обмеження - а саме: важка депресія, суїцидальні думки і психози показано лікувати тільки безпосередньо у фахівця, можливо в умовах стаціонару і з застосуванням медикаментів.

Але в більшості випадків, коли нам потрібна допомога досвідченого психолога, все ж якраз зручніше і результативніше працювати онлайн.

Допомога психолога онлайн - це:

  • величезна економія часу
  • можливість проводити як планові так і термінові консультації
  • перебувати в зручному для вас місці
  • почуватися комфортно
  • ви не прив'язані на весь час курсу корекції до свого дому або кабінету психолога, а можете навіть поїхати у відпустку і зв'язуватися з психологом онлайн

Центр психології Рада пропонує вам допомогу психолога онлайн.

Консультації проводить досвідчений фахівець Наталія Літновська.

Відгуки наших клієнтів говорять самі за себе - читайте відгуки тут

Для швидкого запису на консультацію психолога онлайн телефонуйте:


+38 (066) 526-03-76
+38 (067) 555-12-16