Консультации психолога
Диагностика и коррекция
Детский психолог
Семейный психолог
Панические атаки и страхи

Консультація психолога

Стрес  та посттравматичний стресовий розлад (ПТСР)

Стрес іноді не порушує нашого самопочуття, ритму життя, душевної рівноваги. Однак майже 50% стресових ситуацій все ж приводять до проблем і носять назву - посттравматичний стресовий розлад ...

    В даний час для лікування посттравматичних стресових розладів (ПТСР) найбільш часто використовується медикаментозна терапія сильнодіючими психотропними засобами. Однак застосування медикаментів обмежено ризиком розвитку алергії, звикання, токсичних проявів, побічних ефектів і т.д. Тому, останнім часом все більшу увагу в позбавленні від ПТСР приділяють  нелікарським методам, що дозволяє знижувати дозу основних препаратів і уникнути небажаних ускладнень.

Як відомо, використання психоаналітичних технік припускає потужну переструктуризацію особистості хворого, але вимагає тривалого лікування. У поєднанні з нашим методом психофізіологічної апаратної корекції (Патент України №37888), відновлення настрою і самопочуття відбуваються за кілька сеансів.

Сеанси електоропсіхотерапіі (ЕПТ) і корекції проводяться індивідуально або в малих групах і допомагають опанувати додатково прийоми  аутогенного тренування (AT).

Апаратна психофізіологічна корекція дозволяє людині шляхом психічної саморегуляції, без ліків, підтримувати оптимальний рівень вмісту ендорфінів в організмі й відновитися в найкоротші строки.

          В результаті проходження сеансів:

  • Розчиняються і зникають всі турботи і проблеми, все спазми і болі;
  • Глибоко відпочиває, заспокоюється і відновлюється вся нервова система;
  • Поліпшується живлення і кровопостачання мозку, серця, всіх органів;
  • Поліпшуються обмінні процеси в організмі.

Даний підхід суттєво підвищує сприйнятливість пацієнтів до гіпнотичному впливу.

Таким чином, проведена корекція, заснована на поєднанні методу апаратної корекції та інтегративної психотерапії, із застосуванням недирективного гіпнозу, і непрямого навіювання, призводить до структурних змін невротичної особистості та швидкому відновленню нервової системи.

У Херсонському центрі психології «РАДА» проводяться сеанси психотерапії, гіпнотичного впливу та апаратної корекції, для осіб, які перенесли стрес, страждають ПТСР, безсонням, панічними атаками, нав'язливими страхами...

www.psihologhelp.com.ua