Консультации психолога
Диагностика и коррекция
Детский психолог
Семейный психолог
Панические атаки и страхи

Консультація психолога, вартість та якість

Психолог - професія другої половини життя (хай  вибачають  мене мої юні колеги). Досвідчений психолог повинен володіти професійними навичками, практичним досвідом і життєвою мудрістю. Інакше - не можна. І всі ці складові здобуваються в процесі багаторічної психологічної роботи з клієнтами.

Вартість консультації досвідченого психолога завжди  висока.  Іноді люди дивуються, чому ціна психологічної допомоги у молоді та досвідчених психологів так різниться?  Відповідь- через досвід й майстерність! Адже, вибираючи фахівця, ніхто не хоче довіряти вирішення життєво важливих проблем, недолугому консультанту. Шукають досвідченого  психолога, найчастіше, за відгуками і рекомендаціям. От і складається адекватна ціна консультації психолога з його досвіду,  освіти, професійності ...

Особливо складними є консультації дитячого психолога. Необхідні дуже глибокі знання вікової й дитячої психології та педагогіки. Не всі фахівці володіють таким рівнем.  Тому вартість консультації дитячого психолога - зазвичай така ж, як для дорослого. А корекційна робота з дитиною  може бути більш різноманітною і складною. Консультація дитячого психолога складаєстья з діагностування  самої дитини та бесіди  з батьками. Зазвичай, я рекомендую приходити з дитиною на консультацію, як можна раніше. Якщо вас щось бентежить  в розвитку вашого малюка, не зволікайте! Ми завжди допоможемо вам виправити ситуацію з першого року життя дитини.

Якщо ви особисто  потребуєте термінової психологічной допомоги, звертайтесь на консультацію психолога онлайн. Я, як фахівець,  проводжу онлайн консультації. Але вважаю їх менш ефективними, ніж очні.  Онлайн консультування обмежує можливості психолога і потребує більшої кількості сеансів.  Але, це краще, ніж залишатися зовсім без своєчасної психологічної допомоги.

У своїй корекційній роботі, і з дітьми, і з дорослими, я використовую запатентований психологічний метод 21 століття - апаратну корекцію та діагностування. Зокрема,  залежно від проблеми, застосовую й класичні методи психотерапії  та  гіпноз (суггестию).

Мій багаторічний стаж, науковий ступінь, висока кваліфікація,  наукова діяльність, публікації в журналах, виступи в якості експерта на телебаченні, -все це визначає  вартість моєї консультації.

На моєму  сайті  www.psihologhelp.com.ua ви можете подивитися вартість всіх  психологічних послуг: консультація та допомога  психолога, консультація та допомога дитячого психолога, консультація психолога онлайн, психологічна  корекція та апаратна діагностика.