Консультации психолога
Диагностика и коррекция
Детский психолог
Семейный психолог
Панические атаки и страхи

Неврози у дітей.  Лікування неврозів

Неврози у дітей.  Лікування неврозівНеврози у дітей виявляються  з шкільного віку.

Лікування неврозів краще починати з консультації досвідченого психолога. Найчастіше, психолог допоможе з адаптацією  дитини в шкільному середовищі і це знизить невротизацію і подальші проблеми навчання.

Дитячий психолог завжди  може  допомогти дітям адаптуватися в нових соціальних умовах.  Адже  адаптуватися  доводиться не лише дитині  до класу, до свого місця в школі, до вчителя, але й самим педагогам - до нових для них вихованців, а батькам — до свого дитяти, яке тепер стало школярем.

Саме у цей період і формуються передумови неврозів у дітей. Результат правильної адаптації — позбавлення від неврозу, формування системи адаптивних. якостей особи, умінь і навиків, необхідних для школи і життя в цілому.

Діти далеко не однаково легко «уживаються» в нових умовах. При низькому рівні адаптації,  дитина негативно або індиферентно відноситься до школи, нерідкі скарги на на нездоров'я, спостерігаються порушення дисципліни, до уроків готується нерегулярно. Тому досвідчений дитячий  психолог ставить на перший план психологічну готовність дитини до школи.  

Як уникнути неврозу у дітей? Що ж включає психологічна готовність до школи? Складовими  компонентами  психологічної  готовності є особиста, вольова, інтелектуальна. Кожен з компонентів  визначається психологом, з подальшими рекомендаціями по розвитку готовності. Адже не завжди  навіть високий рівень інтелектуального розвитку  дитини збігається з особистою готовністю дитяти до школи!  Це і формує неврози у дітей.

Лікування неврозів тривале і трудомістке.

Завжди краще попередити виникнення неврозу у дитини.   Для цього батьки в першу чергу  повинні сприяти  формуванню у дітей таких особових  якостей, які допомогли б увійти до контакту з одноклассниками,  з вчителем. Адже навіть ті діти, які відвідували дитячий сад і звикли обходитися деякий час без батьків, бути в оточенні однолітків (що, до речі, теж дуже важливо), опиняються в школі серед незнайомих  людей. Уміння дитини увійти до дитячого суспільства, діяти спільно з іншими, поступатися, підкорятися при необхідності – все це запобігає формуванню дитячого неврозу і допоможе всій сім'ї.

У центрі психології «Рада» проводиться программа  корекції неврозів у дітей та дорослих. БЕЗ ЛІКІВ!  Унікальна апаратна діагностика  якостей особи, природжених здібностей і  перспектив розвитку дитини,  починаючи з 1-го року життя.