Консультации психолога
Диагностика и коррекция
Детский психолог
Семейный психолог
Панические атаки и страхи

Досвідчений психолог

Ми живемо в світі, що постійно прискорюється. Інформаційного шуму навколо стає забагато. Засилля реклами, соцмережі, телебачення. Стає все важче встигати, бути в тренді, бути на бути сучасним.

Цей шалений темп змушує кожну людину шукати свою нішу, щоб бути успішним. Ми повинні завжди перебувати в інформаційному потоці, щоб залишатися на висоті.

Але ми люди, ми втомлюємося, наше фізичне тіло протестує різними хворобами - в кращому разі легкої застудою, або просто лінню. Постійно доводиться думати, що буде завтра, як заробити гроші, досягати поставлених цілей, підтримувати сімейний затишок. Увесь навколишній світ вчить, що ми весь час робимо недостатньо, щоб бути щасливими, що треба ще вище, ще більше, ще успішніше.

І коли ми не отримуємо бажаного, та ще й бачимо, що інші це мають, ми засмучуємося, закриваємося у собі, ховаємося від світу. Або навпаки, працюємо ще більше, поки наш організм не скаже "Стоп".

Може прийти хвороба, і тут ми шукаємо хорошого лікаря, ліки, швидке ефективне лікування, вітаміни - все, щоб якомога швидше повернутися в лад і знову працювати, пнутися з усієї сили, будувати «правильне» щастя. Ми не забуваємо, що за «тілом» треба доглядати - щоб ніхто не бачив, що йому погано, що тіло нездужає, стомлюється. Крім ліків в хід йде косметика, красива зачіска, гарний одяг, спортзал. Адже все це потрібно, щоб бути успішними і щасливими. Ми не забуваємо стежити за своєю зовнішністю, за своїм тілом, щоб як мінімум виглядати здоровими і красивими.

Але чомусь більшість з нас не знаходить час зайнятися своїм душевним станом. Думаю, мало хто заперечить, що наше фізичне здоров'я і краса в першу чергу залежать він нашого душевного стану, а не навпаки. Хоч гарна зовнішність вигляд може тимчасово підняти нам настрій, але не надовго. А ось внутрішній спокій, вміння спокійно впоратись з кризовою ситуацією, можливість залишатися впевненим в собі тут і зараз - це і є запорука і фізичного здоров'я, краси і успіху в житті.

На жаль, дуже багато людей (більшість з нас) не можуть похвалитися тим, що відчувають себе щасливими.

Навпаки, щось постійно гризе, нічого не хочеться робити, не видно перспективи, ми тонемо в одних і тих самих щоденних проблемах, думаючи, якби у мене було більше (тут можна перераховувати безкінечно - грошей, можливостей, друзів, речей, таланту , досвіду ...), тоді я б міг бути щасливим.

Але ж щастя працює навпаки - ми можемо лише тимчасово порадіти від володіння чимось, а постійний душевний комфорт не може бути забезпечений миттєво і надовго одними лише досягненнями.

Як багато з нас живуть від події до події (від вихідних до вихідних, від відпустки до відпустки, від зарплати до зарплати)?

Як багато людей мріють бути щасливими коли-небудь?

Але не все так погано, в сучасному світі є прекрасні помічники і рятівники наших душ - психологи.

Поки в Україні широко не прийнято звертатися до психолога, проходити сеанси психотерапії. Начебто і не треба це зовсім, адже це ж не хвороба (коли працювати не можеш). Ось якщо застуда якась, то так, треба терміново до лікаря - випив таблетку і знову працювати, ніколи хворіти.

І ніколи займатися своїм внутрішнім світом - його ж нікому не видно.

З іншого боку - психолог, поняття для нас вже і не нове, не шокуюче, і навіть досить модне.

З'явилося багато фахівців, хоч знайти хорошого досвідченого психолога, який дійсно допоможе, все ще лишається проблемою.

І ось ми в світі, де люди вже начебто усвідомлюють потребу в психології для себе або своєї сім'ї, але звернутися до психолога - все ще якийсь нонсенс.

Давайте відповімо для себе на ряд питань:

  • Чи хочу я бути дійсно щасливим і здоровим?
  • Що мені заважає бути таким?
  • Що я готовий зробити для цього?
  • Чи буде мені дуже важко досягти цього стану?
  • Чи хочу я, щоб поруч була людина, яка точно знає, як мені допомогти, яка вже не раз допомагала іншим людям і справді вміє це робити?

Думаю, більшість з нас дадуть ствердну відповідь на останнє запитання. І це стосується будь-якого складного рішення - звичайно, ми хотіли б поради і допомоги компетентного фахівця в будь-якому питанні.

Психолог не зробить все за нас, не прийме наших рішень. Але його допомога необхідна, щоб самому собі чесно відповісти на свої запитання, знайти правильний шлях, і працювати в потрібному напрямку.

Якщо у нас проблема з зубом - ми відразу біжимо до стоматолога, якщо застуда - ми йдемо до лікаря, купуємо ліки лікуємо її, якщо ж біль в душі, тривога, страх - що ми робимо?

Давайте дбати про себе, давайте будемо щасливими, давайте знайдемо душевний комфорт, тоді і інше в житті складеться. Давайте дбати в першу чергу про те, що дійсно важливо - а допоможе нам в цьому досвідчений психолог.