Консультации психолога
Диагностика и коррекция
Детский психолог
Семейный психолог
Панические атаки и страхи

Консультація, допомога психолога онлайн

Консультація, допомога психолога онлайн.
Негайно та в зручний час!

До нас звертаються з панічними атаками, страхами, обсессивно-компульсивним синдромом (нав'язливі думки, дії), депресивними станами, залежностями, шкідливими звичками, проблемами навчання і поведінки, взаємин...

У час розвитку IT-технологій, знайти хорошого психолога, психотерапевта в будь-якій точці планети, не проблема. Головне, щоб був інтернет або мобільний зв'язок під рукою. Дослідження Цюріхського університету показало, що онлайн (on-line) і (skype) скайп консультації по ефективності іноді перевершують очне консультування.

  • Психотерапія онлайн показала ефективність при панічних та депресивних станах, нав’язливихдумках, сімейних та особистих проблемах, посттравматичного стресового розладі.
  • Ефект зберігається після закінчення бесіди,  ваш стан продовжує поліпшуватися.
  • Ви можете дуже швидко отримати доступ до фахівця, якщо у вас трапилась якась криза. Консультації можуть не перериватися, навіть якщо ви їдете кудись і є доступ до інтернету.
  • Ви краще організовуєте свій час. Можете спілкуватись камерою і без, не соромлячись своїх емоцій або міміки. 
  • Консультацію можна завершити у будь-який зручний момент.
  • Під час спілкування можливий швидкий обмін додатковою інформацією, малюнками, сканами, фотографіями, якщо вони у вас під рукою,  не потрібно чекати наступної зустрічі.
  • Онлайн-терапія також ефективна щодо додаткового підтримуючого лікування осіб, з різними залежностями.
Існуючі обмеження:

  • Онлайн консультування не показано при суїцидальних думках і намірах. Ці випадки лікуються тільки очно і, можливо, в стаціонарі.
  • Психози і важка депресія не піддаються лікуванню онлайн. Показана медикаментозна терапія.

Консультація психолога онлайн – ціна від 500 грн
Онлайн психофізіологічна діагностика особистості ціна від 900 грн
Сеанс корекції, гіпносугестії – за домовленістю.


Написати в Telegram
з 8 до 18 години, в робочі дні

KHERSONRADA@GMAIL.COM
WWW.PSIHOLOGHELP.COM.UA
консультация-психолога.com.ua

khersonrada

Нав’язливі  думки та дії. ОКР.
В результаті тривалого впливу травмуючих чинників: емоційного  або розумового перенапруження, інфекційних  або інших  захворювань, розвиваються функціональні, так звані, межові психічні захворювання - неврози.

Один з видів неврозу - обсесивно-компульсивний розлад (ОКР), проявляється нав'язливими думками (обсесіями) і нав'язливими рухами - ритуалами (компульсіями).

Ритуали можуть включати в себе постійне прагнення мити руки, перевіряти звичні дії, перераховувати предмети (вікна в будинках, кількість пішоходів,  складання цифр номерів проїжджаючих автомобілів…)

При цьому, виконання ритуалів призводить лише до короткочасного скидання постійної  напруги. Лікування неврозу медикаментами в стаціонарі, займає кілька місяців, іноді років, на тлі прийому транквілізаторів, антидепресантів, седативних засобів, недостатньо ефективно  без допомоги досвідченого психолога та якісної психотерапії.  Апаратна психологічна  корекція ОКР займає приблизно в 100 разів менше часу!
Усунення нав'язливих рухів, станів методом апаратної корекції триває 5-10 днів!
 Люди, які страждають обсесивно-компульсивними розладами (невроз нав'язливих дій) відрізняються  педантизмом, категоричністю,  що в якійсь мірі, дозволяє їм зменшити внутрішнє напруження.
Хороші перспективи відкриваються при використанні психотерапевтичних технік: релаксації, гіпносугестії, які  ми проводимо успішно.

До неврозу схильні чоловіки, жінки і навіть діти. При цьому, деякі особливості особистості, збільшують ризик виникнення даної проблеми. Особистості такого типу отримали назву психастенічних. Основною їх рисою є тривожна недовірливість, нерішучість і схильність до сумнівів.

Спроби "взяти себе в руки" або зусилля по самоконтролю, не допомагають і викликають розчарування, песимізм, невіру в одужання.

Тому не варто зволікати з візитом до досвідченого психолога!

Лікування неврозу нав'язливих станів, може проходити онлайн (online)/
Допомога і консультація психолога,  позбавлення від неврозу, тривоги та нав’язливих станів,  за телефонами:

Написати в Telegram
з 8 до 18 години, в робочі дні