Консультации психолога
Диагностика и коррекция
Детский психолог
Семейный психолог
Панические атаки и страхи

Консультація та допомога дитячого психолога

Консультація дитячого психолога - чи потрібно це вашый дитині?

Все частіше мені доводиться стикатися з проблемою батьків і дітей. Коженого разу, коли заплакана мати скаржиться на некерованого підлітка, у мене виникає питання: «Чому звернулися  так пізно?»

Дійсно, поки дитина підпорядковується батькам, його  девіантну поведінку не сприймають, як проблему. Тільки досвідчений психолог може розгледіти в поведінці й характері малюка ознаки загрози для сімейного спокою в майбутньому. Такі діти в підлітковому віці стають некеровані. Тут і гормональні сплески, й навантаження в школі, і стійке взаємонепорозуміння з батьками.

Тоді вже вартість консультації дитячого психолога вже не хвилює батьків, - «тільки допоможіть, не знаємо, що робити». Шукають фахівця по рекомендаціях, згодні на будь-яку ціну консультації, на будь-які умови. Але ж цих проблем можна уникнути, якщо завітати на консультацію дитячого психолога ще в дошкільному віці!

Сучасні методи дослідження допомагають перевірити стан дитини з 2-го дня життя: дізнатися про його здібності, оптимальні умови для розвитку та виховання. Вартість консультації психолога - набагато нижча вартості проблем, які можуть виникнути в процесі виховання. Досвідчений дитячий психолог допоможе обрати майбутню професію, пріоритети в соціальній сфері, спорті, режимі дня.

Якщо у дитини є затримка мови, психічного розвитку, проблеми спілкування, навчання та поведінки - вам негайно потрібна консультація  дитячого психолога! НЕ ЗВОЛІКАЙТЕ!

Отримати консультацію дитячого психолога, апаратну діагностику і корекцію можна в Херсонському центрі психології «Рада». www.psihologhelp.com.ua