Консультации психолога
Диагностика и коррекция
Детский психолог
Семейный психолог
Панические атаки и страхи

Консультація психолога по скайпу

Консультація психолога по скайпуДосвідчений психолог в наш час потрібен практично кожному. Ми живемо в умовах світу, що постійно прискорюється, інтенсивного інформаційного потоку, постійного стресу. Це не означає, що ми повинні бути хворими. Це означає лише те, що впоратися самостійно з такими умовами і залишатися спокійним і щасливим досить складно. У кожного з нас можуть бути труднощі в роботі, переживання про рідних, нав'язливі думки, відчуття пригніченості і втоми. У такому випадку варто просто звернутися до фахівця за допомогою.

У 21 столітті психолог - це не розкіш чи примха, а дійсно необхідність.

Ми стежимо за своєю зовнішністю - використовуємо косметику, за своїм фізичним здоров'ям і красою - відвідуємо спортзал або самостійно займаємося спортом, купуємо собі красивий і зручний одяг, п'ємо вітаміни. Загалом - робимо все, щоб відчувати себе комфортно в навколишньому світі і відповідати рівню суспільства.

Якщо раптом ми хворіємо - звертаємося до лікаря, болить зуб - лікуємо його у стоматолога. А ось коли відчуваємо постійну тривогу, болісні думки, багато переживаємо, погано спимо і не відпочиваємо, відчуваємо постійні розбіжності з сім'єю - що робимо в кращому випадку? У кращому - п'ємо заспокійливе, в гіршому - щось міцніше.

Однак це така ж проблема, як і хворий зуб - і просто треба звернутися до лікаря. Але хворий зуб може вивести нас з ладу за 1-2 дні, а з тривогою, наприклад, можна жити роками, і намагатися її приховувати. Чому ж одразу не звернутися до психолога і не зайнятися вирішенням проблеми на ранніх стадіях? Просто ми не звикли, що це абсолютно нормально! А ще нам лінь, немає часу, треба відпрошуватися з роботи, є більш важливі справи, не хочеться витрачати зайві гроші і т.д. Все це призводить до того, що ми відкладаємо проблему до виникнення "справжньої" - тобто фізичної хвороби (невралгії, серцеві болі і т.д.)

Почніть вчасно - наш занадто швидкий світ не дозволяє надовго випадати з активного життя. Не запускайте проблеми, вибирайтеся якомога раніше. Знайдіть "свого" психолога, з яким вам комфортно, і з яким ви бачите реальні поліпшення в своєму житті.

Кращий варіант - консультація психолога по скайпу. Консультація по скайпу відразу вирішує практично всі питання, пов'язані з часом, а також ви можете бути в затишному для вас місці - в своєму улюбленому кріслі або на м'якому дивані.

Від роботи з психологом по скайпу ви отримаєте той же результат, як і при безпосередньому відвідуванні кабінету психолога. Досить комп'ютера і якісного інтернету. Також ви не залежите від місця, і можете продовжувати терапію як вдома, так і у відпустці або навіть у відрядженні.

Консультація психолога по скайпу буде ефективна в таких випадках:

  • якщо вас турбують тривоги, нав'язливі думки, страхи (що дуже поширено сьогодні в нашій країні)
  • якщо помічаєте проблеми з вашою дитиною - тут спектр дуже широкий, і до психолога варто звернутися, якщо ви бачите, що самостійно не справляєтеся з ситуацією)
  • сімейні розбіжності
  • залежності (ігроманія, алкоголізм, інші шкідливі звички)
  • втомленість, небажання що-небудь робити, відсутність будь-яких інтересів в житті, вигоряння на роботі
  • розрив відносин або розлучення
  • підвищена вразливість, тривале переживання дрібних неприємностей і багато іншого.

Детальніше про консультації психолога по скайпу читайте тут >>

Консультує психолог Наталія Літновський , кандидат психологічних наук, досвідчений фахівець, автор запатентованого в Україні «Методу корекції психоемоційного стану людини».

Для запису на консультацію психолога по скайпу телефонуйте:

+38 (066) 526-03-76
+38 (067) 555-12-16