Консультации психолога
Диагностика и коррекция
Детский психолог
Семейный психолог
Панические атаки и страхи

КонсультаціЯ психолога

Нав'язливі думки, дії, депресія, страх, шкідливі звички у дорослих.

Неслухняність, затримка мови і розвитку та агресія у дітей.

Відновленная БЕЗ ЛІКІВ

Багаторічний досвід доводить, що позбавитися від нав'язливих думок і дій, фобій, депресивних станів, страхів, проблем поведінки і розвитку у дітей, безсоння,соціальної дезадаптації дуже непросто. Класичні методипсихотерапії розраховані на багатомісячні відвідування психолога або прийом ліків. Точно визначити походженнявнутрішніх проблем допомагає апаратна діагностика -www.psihologhelp.com.ua.

Дуже ефективний і швидкий метод відновлення психоемоційного комфорту БЕЗ ЛІКІВ – комплексна апаратна корекція і психотерапія - www.psihologhelp.com.ua.
Деякий час назад ці технології були доступні лише одиницям у світі, більшою мірою- американцям і європейцям.

Апаратна корекція ефективний спосіб досягненнярозслаблення глибокого розслаблення усього організму,видалення з підсвідомості негативних емоцій,поліпшення фізичного здоров'я, розумових здібностей і поведінки.

Аліна,37 років. Переймається нав'язливими думками і рухами. Багато років намагалася позбавитися від них, задопомогою зайнять спортом, контролю над собою,приймання заспокійливих препаратів і навіть алкоголю.Іноді,нав'язливі рухи зменшувалися,але внутрішня психологічна напруга не йшла.На другому сеансі апаратної корекції нав'язливості зникли повністю.По закінченню курсу корекції з 10 сеансів,БЕЗ ЛІКІВ,дівчина почувала себе добре.

Тамара,21р.Після запалення легенів випробовувала постійну тривогу і страх за своє здоров'я. Постійно відвідувала різних лікарів, проходила безліч профілактичних досліджень,
але тривога не зникала.Порушився сон і апетит, почалися проблеми в інституті. Значне зниження рівня тривоги відчула вже після 1сеансу. Дівчина вибрала для себе підтримувальну корекцію і відвідує сеанси епізодично, орієнтуючись на свій внутрішній стан. Скарг немає.

Даня,4 роки.Затримка мови і розвитку, агресивність.Дитина перенесла внутріутробну гіпоксію.Медикаментозна терапія давала незначний ефект і батьки вирішили спробувати апаратну корекцію. Активізація мови, нормалізація поведінки і сну почалися вже після 2 сеансів корекції. Рекомендовано повторювати курс апаратної корекції до повного відновлення.

Ольга,42г. Пережила сильний стрес, пов'язаний із зрадою чоловіка. Погіршало здоров'я, порушився сон і апетит, стала плаксивою і апатичною. Заспокійливі препарати загальмовували, але не прибирали депресивні тривожні думки. Пройшла повний курс апаратної корекції. Почуває себе добре, відновився сон, пройшла тривога.

Апаратная корекція і психотерапія м'яко впливають на нашу підсвідомість (ще відому, як "свідомість тіла"), нормалізують наші мимовільні дії і функції, відновлюють зв'язок свідомості з імунною системою і можуть стимулювати процес одужання.

У Херсонському центрі психології "РАДА" провадяться сеанси психотерапії, гіпнотичного навіювання і апаратної корекції, для осіб, що перенесли стрес, страждають панічними атаками, нав'язливими страхами, безсонням, шкідливими звичками. Запис попередній:

www.psihologhelp.com.ua