Панічні атаки, страхи
У Херсонському центрі психології «РАДА» розроблені й успішно використовуються унікальні методики
позбавлення від страху і панічних атак!
Напади ПА або страху зменшуються після 1-го сеансу! Курс корекції триває від 2 до 15 днів.
Перед корекцією обов'язково проводиться апаратна психофізіологічна діагностика.
Тривалість сеансу корекції - 1 година.
Пропоную Вашому увазі фрагмент з моєї нової книги
«Як позбутися страху»
... «Все більше людей звертається до мене по допомогу, в надії позбутися нападів невмотивованого страху. Страх наздоганяє їх в різних місцях: в ліфті, в «маршрутці», вечорами, на вулиці, при підйомі по сходах, на виході з квартири ... Нескінченно можна перераховувати місця, де людям буває страшно. Одностайні всі тільки в одному, - в описі переживань. Це й холодні руки, й почуття підступної непритомності, й серцебиття, й нестача повітря. Лікарі, які приїжджають за викликом хворого, як правило, не знаходять змін ні в кардіограмі, ні в цифрах тиску. І починається довга низка консультацій, обстежень, крапельниць, пігулок - пошук причин і лікування від страху. Але все безрезультатно.
Однак, причина нападів паніки і страху є завжди. Визначити її може досвідчений фахівець, який працює зі страхами. Ця причина - дисфункція роботи вегетативної нервової системи в організмі. Проблема в тому, що збої в роботі «вегетатики» дуже складно відкоригувати ззовні. А механізми саморегуляції сучасна медицина поліпшити не може, хоча і намагається.
Ал. 23 роки. Скарги на «здавлювання» у грудях, напади паніки, тахікардія. Лікувався 1,5 року в різних медичних закладах. Приймав безліч антидепресантів, седативних препаратів. Напади пройшли після 2-го сеансу апаратної психокорекції.
Наталія, 37 років. Скарги на панічний стан, при виході з будинку. Намагалася лікуватися 4 роки. Не змогла працювати, насилу приїхала на первинну консультацію і діагностику, у супроводі родичів. Напади страху остаточно зникли після 3-го сеансу. Працездатність повністю відновилась.
Анна, 29 років. Напади страху в закритих приміщеннях, ліфті, автобусі. Хворіла 6 років. Самопочуття нормалізувалось після 1 курсу апаратної корекції.
Насправді, розмірковуючи про страхи, ми забуваємо, про користь страху в нашому житті. Адже саме страх - голоду, спраги, холоду, спеки ... штовхає нас, людей, до винаходу все більш досконалих приладів, механізмів, систем. І всі ми, зрештою, впадемо жертвами нашої надактивної цивілізації.
Сьогодні, багато жителів Землі відчувають психоемоційні перевантаження, що виникають від скаженого темпу життя, великої кількості інформації, швидкостей, напруги. І нервова система не встигає переживати потік стресів, що обрушуються на неї.
У шаленому темпі сучасного життя ніколи помилуватися природою, сонячним ранком, хмарами на небі... Крім того, до нашого життя додалась світова криза, з усіма її наслідками: небезпека втрати роботи, кредити, хвороби і гроші, гроші, гроші ...
Ось ми і отримуємо гідне завершення цієї життєвої гонки: напади страху, тривоги, панічних атак. Ці емоційні стани тісно переплетені між собою. Тривога мучить людину в моменти очікування нападу: «А раптом напад повторитися? А що я буду робити? А якщо я помру?» Стан нападу - важке психофізіологічне переживання! І ще, постійний страх, що цей стан знову повториться…
Люди, які звертаються по допомогу, цілком розсудливо міркують про те, що «це не смертельно, потрібно себе змусити, не звертати уваги, взяти себе в руки». Однак, на ділі - все інакше: паралізуючий страх, паніка, виклик «швидкої», нескінченне ходіння по лікарях, цілителях, екстрасенсах.
Я за 10 років роботи з нападами страху не бачила жодної людини, якій реально допомогла офіційна медицина. Сумно, але факт.
Однак, мені зрозуміло, чому пігулки та бесіди не ефективні в даному випадку. Немає конкретних медикаментів, здатних миттєво нормалізувати роботу вегетативної нервової системи. Це під силу тільки самому організму. Тільки ЦНС, мозок, здатні припинити напад панічної атаки назавжди! Для ефективного припинення нападів потрібно включити механізми саморегуляції ... »
Наталія Літновська, канд. психологічних наук, директор центру психології "РАДА"