Консультации психолога
Диагностика и коррекция
Детский психолог
Семейный психолог
Панические атаки и страхи

Ігроманія та алкоголізм

Ігрова залежність - це залежність від азартних ігор в ігрових автоматах, казино, букмекерських конторах, комп'ютерних залах… Вона пов'язана з непереборним потягом гравця до ігор, в надії на швидкий виграш.

Але, мало хто знає, що борги, програш, сварки  в сім'ї, через відсутність грошей, призводять до порушень функції центральної нервової системи, як то - невроз нав'язливих думок і рухів, безсоння, емоційна лабільність, з можливою алкоголізацією особистості і подальшою деградацією.

Алкоголізм, за своїм механізмом формування, дуже схожий з ігроманією.

Найбільш ефективним методом позбавлення від цих згубних звичок, є метод психоемоційної апаратної корекції людини (Патент України №37888). Даний спосіб придатний також для лікування алкоголізму. Так, методи психологічного і психотерапевтичного впливу, на перший погляд дорожче за часом і грошми, але тільки вони дозволяють раз і назавжди отримати стабільний результат при лікуванні алкоголізму і ігроманії. У довгостроковій перспективі ці методики виправдовують себе!

Однією з основних нейрофізіологічних передумов схильності до ігрової та алкогольної залежностей, є вроджена недостатність активності "системи нагороди" мозку, обумовлена ​​дефіцитом дофаминовой нейромедіаторної системи (Анохіна І.П., Векшина Н.Л., Вертинська А.Г.). Тобто, біохімічні порушення роботи мозку і центральной нервової системи.

Комплексна апаратна і психологічна корекція без ліків активують вироблення «гормону радості» і покращують роботу кори головного мозку.

За 10-12 сеансів апаратної корекції, спільно з психотерапією, значно покращується робота всіх органів і систем, підвищується активність головного мозку, піднімається настрій. У пацієнта формується правильне ставлення до соціуму,  до свого організму і його потреб.  Значно поліпшується якість життя!

Для позбавлення від ігроманії та алкоголізму, без ліків і кодування, звертайтеся до Херсонського центр психології «РАДА» www.psihologhelp.com.ua