Консультации психолога
Диагностика и коррекция
Детский психолог
Семейный психолог
Панические атаки и страхи

Консультація психолога он-лайн

Сьогодні необов'язково їхати до психолога на особисту зустріч, достатньо мати вдома комп'ютер або телефон. Завжди можна отримати консультацію психолога чи психотерапевта он-лайн.

З якими проблемами звертаються  на консультації психолога он-лайн? Це - панічні атаки, психологічні травми, різноманітні конфлікти, проблеми виховання дітей, проблеми в міжособистісних відносинах, невпевненість у собі і порушення самооцінки, депресивні стани, шкідливі звички, погане самопочуття, фобії...

Консультація психолога онлайн триває близько 1 години. Вартість консультації онлайн залежить від кваліфікації фахівця і обговорюється заздалегідь.

Сьогодні можна отримати консультацію психолога он-лайн, а також -

ОНЛАЙН діагностику вашої особистості

Ви дізнаєтесь:

  • причини проблем у відносинах з оточуючими і близькими людьми,
  • ваші природні схильності до певних емоційних реакцій і поведінки,
  • особливості й риси вашого характеру,
  • вашу схильність до психічних порушень,
  • психологічні причини ваших проблем зі здоров'ям ...

Для складання точного психологічного портрета, необхідно повідомити: Ім'я, число, місяць і рік народження, встановлені медичні діагнози і захворювання, заповнивши форму на сайті або написавши листа за адресою: khersonrada@gmail.com

Можливо заповнити форму  і дізнатися про психологічні особливості своїх знайомих та рідних. Скористайтеся нагодою. Ви ніде не знайдете такої інформації!