Консультации психолога
Диагностика и коррекция
Детский психолог
Семейный психолог
Панические атаки и страхи

Апаратна корекція

У кожної проблеми є «внутрішній ритм» - вібрації, якщо їх змінити - проблема зникає!

Апаратна корекція, заснована на методі електроакупунктури, без ліків і болю, без алергічних реакцій і побічних явищ, з перших хвилин виправляє енергетичний дисбаланс, гармонізує роботу всіх органів і систем, покращує самопочуття, настрій, характер і поведінку!

«Метод корекції психоемоційного стану людини», (патент України на винахід № 37888), автор -Літновская Наталія Олександрівна, безпосередньо, тісно пов’язаний з поглядами видатного російського невропатолога, психіатра, психолога - Володимира Михайловича Бєхтєрєва (1857-1927).

В.М. Бєхтєрєв розробив власну реформаторську науку - рефлексологію (1917 р).

На думку В.М. Бєхтєрєва, рефлексологія, як комплексна наука про людину і суспільство (відмінна від фізіології та психології), покликана саме замінити психологію.

У своєму тритомнику «Об'єктивна психологія», В.М. Бєхтєрєв стверджує, що всі психічні процеси супроводжуються рефлекторними руховими і вегетативними реакціями, які доступні спостереженню і реєстрації.

А діяльність та емоції людини - це сукупність рефлексів, що утворилися в результаті впливу зовнішнього середовища на нервову систему людини.

Для корекції ми використовуємо метод акупунктури - найдавніший і, аж до теперішнього часу, один з найзагадковіших способів впливу на організм.

Перші згадки про акупунктуру відносяться до 2697 - 2596 рр. до н. е.. У Європі ця дивовижна методика з'явилася лише в XVII в.

Система акупунктурних меридіанів використовується як для діагностики, так і для корекції. Діагностичні зміни в меридіанній системі служать ознакою наявності захворювання.

Для поліпшення здоров'я, впливати на систему меридіанів можна шляхом стимуляції акупунктурних точок: електричними струмами, звуковими хвилями, голками, світловим променем тощо.

Електроакупунктура, за кілька хвилин збільшує вироблення ендорфіну - "гормону задоволення»!